Sık Sorulan Sorular

İnternetten güvenle gıda alınır mı?
Elbette alınır! yedibolgedortiklim.com  ekibi sizin için en güvenli, sağlıklı, katkısız, halis ve lezzetli ürünleri araştırıyor, temin ediyor, güzelce paketliyor ve bu birinci sınıf ürünleri kapınıza kadar getiriyor. Üstelik bu birinci sınıf hizmet için aklınızda canlanan derecede fahiş bir fiyat ödemiyorsunuz. Hedefimiz ileride her türlü gıda ihtiyacınızı yedibolgedortiklim.com kalitesinde kapınıza kadar güvenle ulaştırmak. Daha ilerde helal ve doğal gıdalara ulaşabilmeniz için herkesin ziyaret edebileceği bir köy inşaa edebilmek.


Neden aradığım her ürünü bulamıyorum?
yedibolgedortiklim.com ekibi olarak ciddi bir araştırma yürütüyor, ürün içeriğini inceliyor, danışmanlarımıza danışıyor, gerekirse üreticileri yerinde ziyaret ediyor ve hatta numune alıp deniyoruz. Takdir edersiniz ki bu uzun bir süreç. 30 ürünle başladığımız yolculuğumuz 300 ürüne ulaştı ve artmaya devam ediyor. Emin olamadığımız hiçbir ürünü size sunmuyoruz ve eğer bir ürünün uygunluğuna dair şüpheler belirirse ilgili ürünü satıştan kaldırıyoruz.


Neden üye olayım?
Hem sizden istenen adres vb. bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmaz, hem siparişinizi kontrol edebilir hem de üyelerimize özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.


Hangi şehirlere ürün teslimatınız var?
Türkiye'nin tüm illlerinde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla yapıyoruz.


Sipariş seçenekleri nelerdir?
Sitemizden ya da yedibolgedortiklim  mobil uygulamamızdan (şimdilik sadece Android telefonlarda), 0552 342 43 00 numaralı telefonumuzu arayarak ya da aynı numaralı  Whatsapp hattımız aracılığıyla sipariş verebilirsiniz.


Ödeme seçenekleri nelerdir?
Sitemizde , hesabımıza havale yaparak veya kapıda ürünü teslim alırken nakit ya da kredi/banka kartıyla ödemenizi yapabilirsiniz.


Ürünleri nereden temin ediyorsunuz?
Türkiye'nin dört bir tarafındaki kaliteli tedarikçilerden doğrudan temin ediyoruz.


Kredi kartımla ödeme yapmak güvenli mi?
sitemizde kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.  Verileriniz 128 BIT güvenlik sertifikasıyla korunur, 3. şahıslarla paylaşılmaz, sitemizde ya da sitemize bağlı hiçbir veritabanında tutulmaz ve sizin dışınızda herhangi bir kişi bu bilgilere ulaşamaz.


Havaleyi nasıl yapabilirim?
Hesap bilgilerimiz: Albaraka Turgutlu/Manisa
Hesap no: 7989066-1
IBAN: TR73 0020 3000 0798 9066 0000 01
Hesap Sahibi: ali kavak
Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayın!


Kapıda nakit ya da kartla ödeyebilir miyim?
Evet.


Kargo ücreti uyguluyor musunuz?
200TL'den fazla siparişler için kargo ücreti alınmaz. Daha düşük tutarlı siparişleriniz internet sitemizde siparişte tanımlı kargo bedeli çıkar en düşük bedel  6,5 TL tahsil edilir. Bunun sebebi gıda ürünlerinin diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlı olması ama çok yer kaplamasıdır.


Minimum sipariş tutarı nedir?
minumum bir sipariş kıstasımız yoktur.


Gelen ürünler ya da dağıtım elemanınız hakkındaki şikayetlerimi nereye bildirebilirim?
Hiç tereddüt etmeden 0 552 342 4300    numaralı telefonu 9:00-17:30 saatleri arasında arayabilir, 0 552 3424300 numaralı Whatsapp hattımıza mesaj gönderebilir, ana sayfamızda sol alttaki mesajlaşma kutusuna yazabilir ;[email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Yada adresimize olayı anlatan bir dilekçe yazabilirsiniz. Adresimiz. Yılmazlar mah. Türkoğlu sokak no:23/1 Turgutlu/Manisa …. Her türlü sorun en geç 15 gün içinde çözümlenir size yazılı mail ve posta ile gönderilir.


Gelen ürünleri beğenmedim. İade edebilir miyim?
Herhangi bir sebeple beğenmediğiniz mamüllerimiz için iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür. Cayma hakkının kullanılabilmesi için telefon veya e-posta ile bildirim yapılmalıdır. . Kargo ücreti firmamıza aittir. İsterseniz personelimizin bir sonraki teslimatında da iade edebilirsiniz.


Siparişi verip ödeme yaptım, ama iptal etmek istiyorum. Mümkün mü?
Ürününüz kargoya verilene kadar iptal edebilirsiniz.


Ürünlerim bozulmadan bana nasıl ulaşacak?
yedibolgedortiklim.com'dan satın aldığınız ve depolarımızda en uygun şartlarda saklanan ürünler size ulaşıncaya kadar bozulmayacak şekilde ambalajlanır:
* Tüm ürünleriniz dayanıklı karton kutularımıza en uygun şekilde yerleştirilip gerekirse boşluklar dolgu malzemeleriyle doldurulur. Bütün çabalarımıza rağmen nakliye sırasında hasar gören ürünler %100 müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yenileriyle değiştirilir.


Özel bir durumum oluştu. Teslimat adresini değiştirebilir miyim?
Lütfen 0552 342 43 00  numaralı telefonu 9:00-17:30 saatleri arasında arayın yada mesaj atın.


Sipariş verdim. Ürünüm ne zaman elime ulaşır?
Ürünleriniz en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir. Bazı özel şifalı bitkilerde ürünün ithalatında gecikme olunca 5 günü bulabilir. Bazı ürünler mevsimliktir onlarında temininde 5 günü bulabilir. Olağan üstü bir şey olmazsa ürünler aynı gün kargoya verilir. Kargo firmaları yerin uzaklığına ve mecrasına göre 1 ile 4 gün arasında  teslim eder.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR