Kuru incir zeytinyağı iksiri
KURU İNCİR ZEYTİNYAĞI İKSİRİ
KURU İNCİR ZEYTİNYAĞI İKSİRİ
KURU İNCİR ZEYTİNYAĞI İKSİRİ

Kuru incir zeytinyağı iksiri (869452100083)

incir ve zeytin insanın tabiatına en uygun ikilidir. yeryüzünde tıbbi hiçbir ilaç ve bitki kalmasa bile, bu ikili ile insanlar sıhhatlerine kavuşabilir. ilginç olan şey ise bu ikiliden birinin uzun ömürlü olması diğerinin ise her şart ve yerde yetişebiliyor olması. yani insanlık nerede ise onu takip edebilecek kadar insana düşkün bir ikilidir incir ve zeytin.

incir zeytinyağı iklisinin mucizevi faydaları :
cinsel sağlığı güçlendiriyor: erkeklerde cinsel gücü ve sperm kalitesini artırmaya yardımcı oluyor. eşinin hamile kalmasını isteyen erkeklere kuru incir ve zeytinyağı kürü öneriliyor.
kabızlığı gideriyor: lifli içeriğiyle incir, kabızlığı giderip bağırsak hareketlerinin hızlanmasını sağlıyor. zeytinyağı ise bağırsak iç yüzeyini yeniliyor.
hamile kalmayı kolaylaştırıyor: kadınlarda doğurganlığı artıran kuru incir zeytinyağı kürü sayesinde, kadınların sağlığı güçleniyor.

öksürüğü kesiyor: boğaz enfeksiyonlarının iyileşmesine yardımcı olan kür, öksürük kesilmesine fayda sağlıyor, rahatlatıyor.
kalp sağlığını koruyor: kuru incir, içeriği mineral ve vitaminlerle kalp sağlığını koruyor ve güçlendiriyor.
hafızayı güçlendiriyor: b2 vitaminleri içeren kuru incir, zeytinyağı formülü hafızayı ve sinir sistemini güçlendiriyor.
kolesterolü düzenliyor: mucizevi içeriğiyle kuru incir, kandaki kötü kolesterol seviyesinin düşmesine yardımcı oluyor.
diş sağlığını kuvvetlendiriyor: kalsiyum ve fosfor içeren kuru incir, zeytinyağı kürü kemik ve diş sağlığını kuvvetlendiriyor. özellikle menopoz döneminde kemik erimesine karşı koruyor.
zayıflamaya yardımcıdır: tatlı ihtiyacını doğal yoldan karşılayan, metabolizma hızını yükselten kuru incir, zayıflamaya yardımcı oluyor.
bilhassa doğumdan sonra ve her türlü ameliyattan sonra muhakkak yenmesi gerekir vücudun düşen tüm kan değerlerini en çabuk sadece bu ikili sağlar.