Efnan bitkisel karışım
Efnan bitkisel karışım
Efnan bitkisel karışım

Efnan bitkisel karışım (86945161453)

Fiyat : ₺180,00  + KDV
KDV Dahil : ₺194,40

not: ilaç değildir. sadece bitkisel bir toz dur. içeriğinde herhangi birine karşı hassasiyeti olanlar. hamile olanlar ,kalp ameliyatı olanlar ve 2 yaşından küçük çocuklar kullanamaz. kullanım için her zaman doktorunuza danışınız.... 

500 gr. toz bitkisel karışım

 

 

Efnan nedir?

efnan kelime anlamı olarak  bilimsel manaya gelen güzelliği çalıştıran arapça bir kelimedir.

efnan ve efnan ı icat edenler kimlerdir?

bitkisel karışımlar ve bitkiler hakkında bilgi vermek peygamberlerin ashabına ve ondan sonra gelecek olanlara aktardığı önemli bir bilgidir. bizler de bu bilgiyi tüm alimler merak ve heyecanla takip edip tıbbıl nebevi diye bir destur ve ahlak oluşturmuşlardır. tıbbi nebevi yolunda gidenler her bitkide resullah s.a.v yardımını talep ederek onla hem hal olurlar. ve bu heyacan ve disiplin günümüzde efnan da birleşti.

efnanın oluşmasına vesile olan sadiye erol aytaç hanım efendidir. rabbim onlardan ve soylarından razı olsun.

Efnan bitkisel karışım neyi amaçlar ve içeriği nedir?

bütün tıp alimleri ittifakla insanın hastalığını kanın yoğunlaşması harareti ve akışının şiddetine bağlar. bunu düzenleyebilirsen ardından şifa gelir.

efnan bitkisel karışımda bunu ön görüp kanı temizlemeye ve akışını düzenlemeye yardımcı olacak bitkilerden bir form oluşturup ,bu formu bizlere sunmuşlardır.
efnan bitkisel karışım endüstriyel değildir. aylık belli miktarda hazırlanır. temiz ve doğru bir niyet ile el ile karıştırılır. 

her şifa buna niyet edenin niyetinde saklıdır.

afnan bitkisel karışımda hangi bitkiler kullanılmaktadır.

EFNAN Bitkisel Karışım

 

İçeriği tamamen doğal bitki, kök ve tohumlarından özenle seçilip hazırlanan bitkisel karışımdır. İçeriğindeki bitkisel elementler birçok şifayı bünyesinde barındırır...
EFNAN Bitkisel Karışım,

Aşağıda listelenen içeriğindeki doğal elementler sayesinde;

Bağışıklığı güçlendirir. Kanı temizler. Kış hastalıklarına ve solunum yolu enfeksiyonlara iyi gelir. İştahı dengeler zayıflamaya yardımcı olur. Kolesterolü ve kan şekerini dengeleyici bileşenler içerir. Bayanlarda gebe kalmaya ve doğuma yardımcı olur. 

*Doktor kontrolünde kullanınız

takviye edici bir gıdadır. ilaç değildir. 

içeriğindeki bitkiler:


Fatma ana eli : kadınların hormonsal dengelerini dengeler östrojen i ayarlar. kanı kuvvetlendirir. rahmi güçlendirir. bacaklara ve ayaklara derman verir. bele kuvvet verir.

zencefil : iştahı dengeler. kanın akışkanlığını arttırır. ısıtıcı özelliği vardır. mideyi kuvvetlendirir. kanı temizler . beyne oksijen gidişini arttır. zayıf organı kuvvetlendir.

havlıcan: 
Soğuk algınlığı, nezle ve gripte etkilidir. Kadın akıntısını düzenler. Romatizmaya karşı etkilidir. Göğsü yumuşatır. Hafızayı güçlendirir. Ağız kokusunu giderir. 


çörekotu : her derde devadır dersek yeridir. vücudu çok hızlı toparlar bağışıklığı kuvvetlendirir hazma yardımcı olur. kanı durağanlaştırır . heyecanı azaltır. bağışıklığı kuvvetlendirir. zararlı bakteri ve mikropları öldürür. vucuda dinçlik verir . üremeyi arttır.nar çekirdeği: kuvvetli bir antioksidan etkiye sahiptir. vücudu dış etkilere karşı korur. Antiviral etkisi ile vücudu virüslere karşı korur. Tam bir virüs kovucudur.keten tohumu : Kolestrolü dengeler. Felç ve kansere hastalıklarında önerilir. Hücre yenilenmesinde önemli katkısı vardır. Unutkanlık, deri hastalıkları, kemik hastalıklarına iyi gelir.

tarçın:   Kan şekerini dengeler. Lösemi ve lenfoma gibi kanser hücrelerinin çoğalmasını engeller. Kanın pıhtılaşmasını engeller. Hafızayı güçlendirir.

zeytin çekirdeği: Bağırsak ve sindirim sistemini düzenler. Mide rahatsızlıklarını giderir. Basur ve prostata iyi gelir. Kansorejen hücre oluşum riskini düşürür.

ısırgan otu tohumu: Balgam sökücü, soğuk algınlığı giderici, afrodizyak etkili, adet kanamalarını düzenleyici, gaz giderici, bağırsak problemlerini giderici etkiye sahiptir.

hurma çekirdeği: Hücre yenilenmesine yardımcı olur. Kolestrolü dengeler. Mide rahatsızlıklarına iyi gelir.

zerdeçal : Mideyi kuvvetlendirir. Gaz ve idrar söktürücüdür. Karaciğer ve solunum yolu rahatsızlıklarına iyi gelir. İltihap gidericidir. E ve C vitamini zenginidir. cilt kolon ve göğüs kanserine iyi geldiği söylenir.

üzüm çekirdeği: Antioksidan özelliği ile serbest radikalleri önler, damar sertliği ve kalp krizi riskine karşı koruyucudur. Felç ve göze hasarına karşı koruyucudur. Romitizmaya iyi gelir. Alerjileri önler.

Nasıl kullanılır ? 
efnan bitkisel karışımı şu farklı şekillerde kullanabilirsiniz. 
iki yemek kaşığı doğal yoğurdun içine bir tatlı kaşığı bitkisel karışım koyarsınız iyice karıştırır. sabah tüketirsiniz güne dinç başlarsınız tabii  günde 2 yada 3 litre ılık  su tüketmek şartıyla.

bir bardak ılık süte bir tatlı kaşığı karışım koyarak tüketebilirsiniz. 


bir yemek kaşığı bal a bir tatlı kaşığı koyarak tüketebilirsiniz.


yada taze sıkılmış meyve suyuna bir tatlı kaşığı koyarak kullanabilirsiniz. 

Nereden  Temin Edebilirim?

www.yedibolgedortiklim.com   yada www.7bolge4iklim.com adresinden yada danışma bilgi ve alışveriş için +90 552 342 43 00 numarasından temin edebilirsiniz.