damla sakızı
damla sakızı

damla sakızı (86945210389)

Fiyat : ₺20,00  + KDV
KDV Dahil : ₺21,60

tamamen doğal yapım damla sakızı

Damla sakızının faydaları neler?
Damla sakızının birden çok faydası bulunmaktadır. Damla sakızın en büyük özelliği antiseptik olmasıdır. Bu damla sakızını mikroplara karşı dayanıklı yapmaktadır. 
Düzenli olarak tüketildiğinde ise vücutta yer alan mikroplara karşı oldukça dayanıklıdır. 

Damla sakızı dişlerin beyazlamasını sağlıyor
Antiseptik olan damla sakızı ağız sağlığını bütünü ile korumaktadır. 
Damla sakızının ağızda çiğnenmesi ağız sağlığına faydalıdır. Damla sakızı dişlerin beyazlaması için kullanılabilecek en doğal yöntemdir. Eğer, dişlerinizin doğal yollar ile beyazlamasını istiyorsanız; damla sakızını düzenli olarak çiğnemenizi öneririz.

Damla sakızının mide problemlerine iyi geldiği biliniyor
Damla sakızının sindirim sistemi problemlerine iyi geldiği bilinmektedir. Eğer mide rahatsızlığınız var ise; damla sakızını düzenli olarak çiğnemeniz size oldukça olumlu sonuçlar sağlar. Midenizin sindirimini güçlendirecek olan damla sakızı, besinleri hazmetmenizi kolaylaştırır.
Damla sakızı yapısı itibari ile serttir. Sert olması ise, çene sağlığı açısından önemlidir. Çeneniz sürekli egzersiz halinde olmuş olur. 
Damla sakızının kısırlık sorununa da iyi geldiği bilinmektedir. Göğüs rahatsızlıkları içinde faydalı olan damla sakızı toz haline getirilip su ile birlikte tüketilebilir.
Damla sakızını sık, sık yenilemeye gerek yoktur. Sakızın en güzel özelliği suya bırakıldığında kendini yenilemesidir.
Damla sakızı doğal bir hammaddeye sahip olarak üretilir ise; insan sağlığı açısından oldukça olumlu sonuçlar verir. Ham maddeyi bozan üretimlerin ise sağlıklı etkisini hemen kaybediyor oluşunu göz ardı etmemek gerekir.

Benzer Ürünler